Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Сторожинецький район

Слобода-Комарівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Леонтій Наталія Аркадіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Слобода-Комарівська сільська рада, землевпорядник
2 2 Василинюк Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Слобода-Комарівський ДНЗ "Золотий ключик", бухгалтер
3 3 Унгурян Дмитро Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Слобода-Комарівський ДНЗ "Золотий ключик", оператор
4 4 Маліщук Василь Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Слобода-Комарівське відділення поштового зв'язку, листоноша
5 5 Сопіт Дмитро Георгійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Слдобода-Комарівська загальноосвітня школа І-ІІ ст., сторож
6 6 Дульгер Олексій Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Старожадівське лісництво, лісник
7 7 Косован Тарас Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
8 8 Чобан Віра Дмитрівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
9 9 Сироїжко Віктор Степанович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Пожзахист", директор
10 10 Ковцун Любов Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Слобода-Комарівська сільська рада, секретар сільської ради
11 11 Драганчук Микола Георгійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
12 12 Демчук Григорій Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Слобода-Комарівська ветеринарна дільниця, санітар
13 13 Гуцуляк Василина Василівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Слобода-Комарівське відділення поштового зв'язку, начальник
14 14 Лакуста Марія Адамівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Слобода-Комарівський ДНЗ "Золотий ключик", завгосп
15 15 Федорюк Ліля Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Слобода-Комарівський сільський клуб, завідуюча
16 16 Мелещук Володимир Данилович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Слдобода-Комарівська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
17 17 Гуцуляк Іван Петрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
18 18 Гаврилюк Григорій Денисович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "УкрБел", директор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"