Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Сторожинецький район

Старокрасношорська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Гнатюк Руслан Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Красноїльський обласний протитуберкульозний санаторій, лікар-педіатр
2 2 Дроздик Йосиф Рудольфович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
3 3 Федюк Франческа Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Старокрасношорська сільська рада, землевпорядник
4 4 Дробніцький Павло Георгійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
5 5 Неделян Віолетта Тадеушівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Старокрасношорський дошкільний навчальний заклад, завідуюча
6 6 Криштоф’як Павло Матіясович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
7 7 Дроздик Юрій Францович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Старокрасношорський дошкільний навчальний заклад, сторож
8 8 Юрашек Леон Людвикович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
9 9 Дерчик Марта Антонівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Старокрасношорська сільська рада, секретар сільської ради
10 10 Ткачук Дмитро Георгійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
11 11 Корабльов Олексій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Сторожинецький держлісгосп, єгер
12 12 Гусєв Роман Андрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Красноїльське лісництво, майстер лісу
13 13 Коломійчук Георгій Костянтинович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
14 14 Яношевський Людвіг Фердинандович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Красноїльський обласний протитуберкульозний санаторій, завгосп
15 15 Легоцький Ростислав Леонович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Лаурське лісництво, лісник
16 16 Томнюк Олександр Іванович 02.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"