Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Сторожинецький район

Старожадівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 65,4
Політична партія "Наша Україна" 6 23,1
Політична партія "Фронт Змін" 3 11,5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "Наша Україна"
1 3 Печінка Наталія Василівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", пенсіонер
2 6 Поляк Ольга Степанівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Комарівська сільська рада, головний бухгалтер
3 7 Казимірко Олена Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Старожадівська сільська рада, головний бухгалтер
4 16 Гараміта Іван Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", КП "Старожадівський добробут", директор
5 20 Гаврилюк Марія Іллівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Старожадівська сільська дільнича лікарня, старша медсестра
6 22 Пилипко Дмитро Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Дібрівська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
Політична партія "Фронт Змін"
1 12 Баран Дмитро Ілліч 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", ПМК -76 "Факел", виконроб
2 17 Кравчук Наталія Семенівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Фронт Змін", Старожадівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
3 23 Доскалюк Василь Олексійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Фронт Змін", тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Ткачук Олександр Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
2 2 Шевчук Любов Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Старожадівське відділення поштового зв’язку, листоноша
3 4 Колабський Микола Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сторожинецька спортивна школа, заступник директора з тренувальної роботі
4 5 Попович Омелян Іларіонович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП Держспецлісгосп, майстер лісу
5 8 Костюк Марко Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
6 9 Гараміта Дмитро Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
7 10 Косован Тетяна Олександрівн 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Старожадівська сільська рада, секретар виконкому
8 11 Рибак Степан Григорович 02.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Наша Україна", пенсіонер
9 13 Ткачук Михайло Іванович 27.12.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
10 14 Сопутняк Олексій Іванович 27.12.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
11 15 Данилюк Оксана Макарівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Старожадівське ССТАРА, заступник голови
12 18 Гаврилюк Марія Омелянівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Старожадівська сільська рада, землевпорядник
13 19 Гулей Іван Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
14 21 Якимчук Юрій Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , АТ "Буковина", гол зоотехнік
15 24 Серецький Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
16 25 Сабура Савета Танасіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, АТ "Буковина", заступник голови правління
17 26 Косован Петро Михайлович 26.12.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"