Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Сторожинецький район

Нижньопетровецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 26 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Савчук Лариса Дмитрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
2 2 Попеску Віолета Аурелівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, дошкільний навчальний заклад с. Н-Петрівці , вихователька
3 3 Кольцун Ілля Костянтинович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
4 4 Балан Тодор Ілліч 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 5 Кльоц Наталія Іллівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Будинок культури с. Н-Петрівці, художній керівник
6 6 Паламаряк Іван Георгійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
7 7 Бежан Віоріка Драгошівна 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
8 8 Георгіян Дмитро Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
9 9 Цугуй Костянтин Аристотелович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Чернівецька дистанційна колія, шляховий майстер
10 10 Магалюк Октавіан Георгійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Сторожинецький територіальний центр соціального захисту, соціальний працівник
11 11 Скіпор Костянтин Васильович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
12 12 Федорян Георгій Григорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Нижньопетровецька сільська рада, інженер-землевпорядник
13 13 Челакуш Радіон Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
14 14 Скіпор Георгій Ілліч 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
15 15 Федорян Георгій Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
16 16 Скіпор Георгій Тодорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
17 17 Скіпор Крістіна Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
18 18 Урсулян Олена Георгіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
19 19 Грабюк Анжела Костянтинівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Нижньопетровецька сільська рада, касир-рахівник
20 20 Змошу Міхаєла Аркадіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нижньопетровецька загальноосвітня школа №1, вчитель
21 21 Георгіян Василь Ілліч 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
22 22 Грижнику Василь Семенович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, водій-таксист
23 23 Скіпор Лариса Флорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нижньопетровецька сільська рада, секретар
24 24 Гавлюк Болеслав Вікторович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Нижньопетровецька загальноосвітня школа №2, вчитель
25 25 Бута Ілля Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
26 26 Гаврилюк Василь Ілліч 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, с. В-Петрівці Лісництво, майстер лісу



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"