Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Сторожинецький район

Банилово-Підгірнівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 22 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Коземчук Віталій Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
2 2 Кириляк Василь Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Мандрик Марія Стеліанівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Банилово-Підгірнівська гімназія, заступник директора з навчально-виховної роботи
4 4 Гнатюк Іван Георгійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гільчанське лісництво, майстер лісу
5 5 Мотовилець Галина Арестідіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Банилово-Підгірнівська сільська рада, діловод
6 6 Корман Сергій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
7 7 Червоняк Олександр Сильвестрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Банилово-Підгірнівська гімназія, вчитель
8 8 Кириляк Тодор Григорович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
9 9 Бортош Едуард Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Бортош і КО", приватний підприємець
10 10 Микайло Лариса Георгіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Банилово-Підгірнівська гімназія, вчитель
11 11 Харитон Геннадій Вікторович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Народний дім, директор
12 12 Марфічук Микола Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
13 13 Козьмич Дмитро Григорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Банилово-Підгірнівська сільська рада, землевпорядник
14 14 Сметанюк Іван Георгійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Держспецлісгосп АПК, помічник лісничого
15 15 Сметанюк Василь Георгійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Держспецлісгосп АПК, лісничий
16 16 Палічук Майя Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Банилово-Підгірнівська сільська рада, секретар
17 17 Швед Любов Тодорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дошкільний навчальний заклад с.Банилів-Підгірний, завідуюча
18 18 Кошман Василь Сидорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Банилово-Підгірнівська сільська рада, начальник ВОС
19 19 Фраюк Ілля Георгійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
20 20 Швед Тарас Павлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП Штефюк П.М., різноробочий
21 21 Штефюк Павло Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Давидівська дільнична лікарня ветеринарної медицини, ветеринарний лікар
22 22 Морараш Роман Георгійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гільчанське лісництво, лісничий



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"