Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Сокирянський район

Корманська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 93,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 7 Марчук Олександр Васильович 13.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Корманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., тренер-викладач з футболу
Самовисування
1 1 Леленко Людмила Петрівна 13.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, сільська бібліотека, завідуюча
2 2 Базелюк Тетяна Іванівна 13.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Корманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., психолог
3 3 Крижанівський Михайло Тимофійович 13.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Новодністровський РУВР, охоронець
4 4 Трофанюк Валентина Володимирівна 13.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Корманська сільська рада, головний бухгалтер
5 5 Поляк Василь Васильович 13.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
6 6 Дика Алла Дмитрівна 13.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
7 8 Басюк Анатолій Олександрович 13.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
8 9 Андронік Леонід Васильович 13.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Корманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель історії
9 10 Мусюрка Олеся Василівна 13.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, Корманська сільська рада, секретар виконкому
10 11 Крижанівський Руслан Миколайович 13.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
11 12 Андронік Леонід Олександрович 13.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Корманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель українознавства
12 13 Гуйван Марія Петрівна 13.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
13 14 Базелюк Олеся Дмитрівна 13.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, Корманська сільська рада, секрета виконавчого комітету
14 15 Леленко Анжеліка Миколаївна 13.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
15 16 Балан Валерій Степанович 13.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"