Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Сокирянський район

Коболчинська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 7 43,8
Партія регіонів 5 31,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 12,5
Комуністична партія України 1 6,3
Партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 7 Коломієць Володимир Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, "Спецгідромонтаж", монтажник
Партія Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна"
1 6 Лоєвська Галина Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Політичного об’єднання "Рідна Вітчизна", Коболчинська сільська рада, соціальний працівник
Партія регіонів
1 3 Мітряк Олег Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сокирянське вище профучилище, викладач
2 4 Черній Ганна Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сокирянське вище профучилище, викладач
3 5 Бєла Наталія Василівна 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, приватний підприємець
4 8 Яковина Лідія Григорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Сокирянське вище профучилище, викладач
5 10 Гончар Юрій Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Сокирянське вище профучилище, майстер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 11 Серебрянська Зінаїда Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Споживтовариство, завідуюча магазином
2 13 Вончул Вікторія Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Коболчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Самовисування
1 1 Петрунік Любов Семенівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Коболчинська сільська рада, секретар
2 2 Вончул Петро Максимович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Агрофірма "Коболчинська", майстер
3 9 Грищук Василь Семенович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Агрофірма "Коболчинська", гол.інж
4 12 Заришняк Надія Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, побуткомбінат, швея
5 14 Воронюк Василь Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, районний будинок народної творчості, директор
6 15 Гончар Раїса Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, амбулаторія, фельдшер
7 16 Глушко Ніна Федорівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, дитячий садок, завідуюча



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"