Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Сокирянський район

Білоусівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 75
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 4 20
Партія регіонів 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 12 Шевчук Олександр Васильович 27.12.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Білоусівська сільська рада, секретар
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 5 Подгорний Дмитро Іванович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
2 13 Гафінчук Альона Степанівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директор з навч. вих. роб
3 14 Колєснікова Жанна Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
4 16 Слободян Світлана Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", соціальний працівник
Самовисування
1 1 Маленька Надія Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська бібліотека, бібліотекар
2 2 Гінгуляк Павло Михайлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
3 3 Злий Микола Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Білоусівський сільський голова
4 4 Янчак Раїса Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ЦРЛ, медсестра тубвідділення
5 6 Друк Микола Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ДП "Управління ВОХОР", начальник варти
6 7 Бєдний Павло Семенович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Ломачинецьке лісництво, лісник
7 8 Пецентій Павло Петрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, підприємець
8 9 Цуркан Михайло Васильович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний
9 10 Шайгородський Микола Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний
10 11 Гладкий Віктор Петрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДП "Управління ВОХОР", стрілок
11 15 Колєснікова Неля Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
12 17 Якубовський Степан Степанович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Сокирянська районна організація Українського товариства мисливців та рибалок, єгер
13 18 Маркітан Юлія Василівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
14 19 Мотрюк Микола Савович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
15 20 Гонца Анатолій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"