Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Новоселицький район

Слобідська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 8 50
Народна Партія 3 18,8
Політична партія "Наша Україна" 3 18,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3
Політична партія "Фронт Змін" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 6 Ротар Анатолій Дмитрович 04.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , приватний підприємець
2 11 Ротар Віталій Васильович 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , приватний підприємець, керівник
3 12 Ротар Віктор Анатолієвич 04.11.2010 Освіта середня, член Народної партії , приватний підприємець
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 15 Данілова Галина Григорівна 04.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", сільський клуб, завідуюча
Політична партія "Наша Україна"
1 4 Ластівка Микола Ілліч 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
2 8 Кукущук Світлана Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Слобідська сільська рада, секретар
3 14 Сімак Домніка Іллівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Слосідська сільська бібліотека, бібліотекар
Політична партія "Фронт Змін"
1 1 Мигалчан Валерій Васильович 04.11.2010 Освіта середня, член Політичної партії "Фронт Змін", приватне підприємство, керівник
Самовисування
1 2 Макаренко Лідія Іллівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
2 3 Лазенко Михайло Вікеторович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
3 5 Андрійчук Тетяна Лазарівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
4 7 Паламарчук Мирослав Миколайович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Слобідська сільська рада, землевпорядник
5 9 Бороновська Лікерія Дмитрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
6 10 Топорівська Світлана Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Слобідський навчально-виховний комплекс, кухар
7 13 Ротар Володимир Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, сільський млин, завідуючий
8 16 Дубець Валентина Степанівна 04.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Слобідська сільська рада, рахівник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"