Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Кіцманський район

Стрілецько-Кутська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 24 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Дорош Олександр Петрович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЧОКП "Баріпт", заступник директора
2 2 Галечук Валерій Васильович 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Ревнянське лісництво, лісник
3 3 Дутчак Сідонія Тодорівна 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
4 4 Гуцуляк Дмитро Вікторович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
5 5 Боднарюк Сергій Євгенович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кіцманський РВ УМВС, старший дільничий інспектор
6 6 Єричук Руслан Дмитрович 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, УДАІ УМВС м.Чернівці, інспектор ДАІ
7 7 Тащук Сергій Вікторович 08.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
8 8 Дутчак Юлія Іллівна 08.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
9 9 Кушнір Сніжана Іванівна 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
10 10 Даневич Олександр Володимирович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Рома", керівник торгівельного відділу
11 11 Пяза Дмитро Дмитрович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
12 12 Калинюк Корній Іванович 08.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Стрілецько-Кутський загальноосвітній навчальний заклад, директор
13 13 Петрюк Надія Георгіївна 08.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
14 14 Ватаманюк Олександр Дмитрович 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Стрілецько-Кутська сільська рада, начальник військово-облікового столу
15 15 Дутчак Вероніка Григорівна 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
16 16 Ватаманюк Наталія Семенівна 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Стрілецько-Кутська сільська рада, бухгалтер
17 17 Ганзіль Віктор Васильович 08.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
18 18 Малярчук Олена Василівна 08.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Стрілецько-Кутська сільська рада, секретар виконкому
19 19 Григоряк Марія Василівна 08.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Будинок фольклору с.Ревне, директор
20 20 Поштаріца Валерій Флорович 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Будинок культури м.Кіцмань, художній керівник
21 21 Синчук Тарас Вікторович 08.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
22 22 Онуфрійчук Руслан Дмитрович 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
23 23 Гаврищук Сергій Васильович 08.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
24 24 Александрюк Віктор Миколайович 08.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Кіцманський РЕМ, контролер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"