Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Кіцманський район

Берегометська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Шершень Наталія Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Берегометська сільська рада, землевпорядник
2 2 Вакарюк Петро Степанович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Берокол", агроном
3 3 Дронь Марія Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Берегометська сільська рада, рахівник
4 4 Сідор Одарка Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Берегометська сільська рада, секретар
5 5 Олійник Микола Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", ТОВ "Берокол", директор
6 6 Серна Іван Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ППВТКФ "Золотий колосок", майстер
7 7 Рошко Зірка Дмитрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Реваківська загальноосвітній навчвльний заклад, директор
8 8 Захарюк Іван Євгенович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", приватне підприємство, директор
9 9 Николайчук Ярослав Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", ресторан "Затишок", приватний підприємець
10 10 Заремський Максим Валентинович 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Буковинський університет, студент юридичного факультету
11 11 Мажар Василь Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
12 12 Лукіян Іван Васильович 01.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", ресторан "Затишок", приватний підприємець
13 13 Харинович Діана Октавіанівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, викладач
14 14 Гайванюк Дмитро Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець с. Дубівці
15 15 Лукаш Михайло Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, с.Неполоківці, НПС
16 16 Бойда Володимир Ярославович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, м.Чернівці, механік по випуску
17 17 Піць Євген Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
18 18 Погрібний Микола Васильович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
19 19 Піць Оксана Григорівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
20 20 Андрійчук Сергій Васильович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, м.Кіцмань, інспектор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"