Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Заставнівський район

Прилипченська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 93,8
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 6 Василів Ніна Михайлівна 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Клуб с.Прилипче, художній керівник
Самовисування
1 1 Холодюк Ганна Дмитрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
2 2 Тарангул Марія Василівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
3 3 Танасійчук Ярослав Олександрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
4 4 Холодніцький Василь Федорович 09.01.2011 Освіта вища, позапартійний, Дністровсько-Прутський БУР, головний гідролог
5 5 Лобач Василь Мирославович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Львівська залізницяСтанція с.Степанівка, майстер
6 7 Данилюк Ярослава Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
7 8 Шніцер Антон Антонович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ цукрозавод "Хрещатик", робітник
8 9 Данилюк Лариса Вікторівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
9 10 Лобач Ганна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Прилипченська сільська рада, секретар
10 11 Гороховська Корнелія Дмитрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Прилипченський навчально-виховний комплекс, вчитель
11 12 Копко Світлана Василівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ВАТ цукрозавод "Хрещатик", робітниця
12 13 Антощук Розалія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Будинок культури с.Прилипче, техпрацівник
13 14 Дубковецький Микола Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Коломийська дистанція колії, черговий по переїзду
14 15 Данилюк Марія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Кострижівський КБМ, робітниця
15 16 Солонар Світлана Василівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Львівська залізниця станція с.Степанівка, квитковий касир



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"