Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Глибоцький район

Тереблеченська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Левандовски Діна Дмитрівна 10.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, Відділення зв’язку с.Тереблече, начальник
2 2 Никифорець Лариса Василівна 10.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Тереблеченська сільська дільнична лікарня, сімейний лікар
3 3 Тетера Володимир Йосипович 10.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тереблеченська сільська дільнична лікарня, лікар-терапевт
4 4 Боднарюк Діана Дмитрівна 10.11.2010 Освіта вища, позапартійна, пенсіонер
5 5 Бельчук Олена Костянтинівна 10.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Тереблеченська сільська рада, секретар
6 6 Василаш Леонтина Костянтинівна 10.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
7 7 Кожокарь Василь Леонович 10.11.2010 Освіта середня, позапартійний, магазин с.Тереблече, продавець
8 8 Єпуре Василь Костянтинович 10.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Тереблеченська сільська рада, землевпорядник
9 9 Заєць Марин Іванович 10.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
10 10 Шлемко Вячеслав Іванович 10.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Глибоцький РВ УМВС, старший оперуповноважений карного розшуку МОВС
11 11 Балан Дмитро Васильович 10.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЧР ТОВ, менеджер
12 12 Панчук Тоадер Іванович 10.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тереблеченська сільська рада, працівник
13 13 Боднарь Василь Євгенійович 10.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Тереблеченська сільська рада, начальник МПО
14 14 Боднарь Марія Іванівна 10.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, тимчасово не працює
15 15 Кучер Роман Іванович 10.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
16 16 Бойчук Тетяна Василівна 10.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП "Каріді", директор
17 17 Данилюк Василь Васильович 10.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
18 18 Данелюк Вячеслав Іванович 10.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
19 19 Новак Микола Іванович 10.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СМАП, інспектор
20 20 Новак Володимир Миколайович 10.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Митниця, старший інспектор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"