Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Глибоцький район

Кам'янська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 30 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Марчук Надія Дмитрівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
2 2 Молофій Георгій Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Михайлюк Ілля Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Т0В "ДеГВІ-ЛТД", робочий
4 4 Грижук Валентина Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янський ДНЗ №1, завідувач
5 5 Воробець Валентина Костянтинівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Кам’янська сільська рада, рахівник-касир
6 6 Пукай Феліція Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Кам’янська сільська рада, секретар
7 7 Лазурко Михайло Георгійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
8 8 Божескул Любомир Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Вема", оператор
9 9 Костенюк Домка Танасіївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ПП "Купа-Бюльд", директор
10 10 Воротняк Ніна Альбінівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янська сільська рада, головний бухгалтер
11 11 Кінащук Андрій Іванович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, МПП "Геосвіт", інженер
12 12 Панцир Наталія Денисівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Кам’янський ДНЗ №1, вихователь
13 13 Лазоренко Олена Миколаївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
14 14 Карлійчук Георгій Танасійович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
15 15 Карлійчук Юрій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
16 16 Баланюк Інна Анатоліївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Глибоцька райдержадміністрація, начальник відділу внутрішньої політики
17 17 Федорюк Степан Денисович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
18 18 Семко Лівія Лазарівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Кам’янська сільська рада, спеціаліст І категорії
19 19 Карлійчук Юрій Драгушович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
20 20 Карлійчук Віра Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Кам’янська загальноосвітня школа, вчитель
21 21 Микитюк Андрій Тодорович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
22 22 Унгурян Георгій Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
23 23 Лазурко Ігор Георгійович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
24 24 Сакалюк Ігор Дмитрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
25 25 Величко Юрій Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ДНЗ, музичний керівник
26 26 Ротарь Дмитро Степанович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Камтранс", робітник
27 27 Балан Ріта Степанівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Кам’янська сільська рада, спеціаліст
28 28 Бурла Ілля Степанович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Глибоцька ЦРКЛ, лаборант
29 29 Стрілак Танасій Дмитрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
30 30 Лукинюк Валентин Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"