Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Глибоцький район

Опришенська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Нікора Василь Костянтинович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
2 2 Доготарь Костянтин Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Опришенська сільська рада, спеціаліст
3 3 Пагон Роза-Марія Аркадіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Бібліотека с.Опришени, бібліотекар
4 4 Піцул Григорій Васильович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", с.Станівці, стоматолог
5 5 Аодаіца Валентин Костянтинович 03.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
6 6 Гайсюк Микола Костянтинович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тарашанська ветеринарна лікарня, завідувач
7 7 Семко Валерія Аркадіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Опришенська сільська рада, секретар
8 8 Бельчук Олена Георгіївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Опришенська сільська рада, спеціаліст ІІкатегорії
9 9 Торончук Марін Желувич 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Глибоцький РВ УМВС, дільничний інспектор
10 10 Куштуряк Аурел Георгійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
11 11 Пагон Віорел Дмитрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
12 12 Попович Валерій Георгійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
13 13 Пагон Іван Дмитрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Слобідська загальноосвітня школа, вчитель математики
14 14 Попович Георгій Костянтинович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
15 15 Костюк Георгій Васильович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
16 16 Щербановський Василь Дмитрович 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Сторожинецьке міжрайонне управління водного господарства, оглядач водного господарства
17 17 Романюк Євгенія Григорівна 03.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Слобідська загальноосвітня школа, кухар шкільної їдальні
18 18 Романюк Іван Ємануїлович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"