Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Вижницький район

Коритненська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 9 45
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 8 40
Політична партія "Сильна Україна" 2 10
Українська Народна Партія 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Попадюк Світлана Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Чернівецьке головне управління земельних ресурсів, головний спеціаліст
2 2 Хованець Юрій Васильович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Хованець Василь Васильович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
4 6 Попадюк Олександр Танасійович 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ЧФ ДН "Нафтогазмережі", слюсар
5 14 Мінтенко Василина Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Вижницький територіальний центр соціального обслуговування, соціальний працівник
6 15 Головач Петро Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
7 16 Іванчук Марія Михайлівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ВАТ "Укртелеком", електромеханік-інженер
8 20 Ковалюк Ярослав Петрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП "Берегометське ЛМГ", майстер лісу
Політична партія "Сильна Україна"
1 5 Калинчук Онуфрій Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Коритненська амбулаторія, водій
2 7 Михайлюк Октавіан Климентійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Коритненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Українська Народна Партія
1 10 Стринадко Світлана Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Коритненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., заступник директора з навчально-виховyої роботи
Самовисування
1 4 Тодорюк Танасій Михайлович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
2 8 Албота Інна Омелянівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бережонська загальноосвітня школа І-ІІ ст., заступник директора з навчально-виховної роботи
3 9 Колотило Марія Георгіївна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
4 11 Колотило Георгій Степанович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
5 12 Гаврилюк Оксана Леонідівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Коритненський ДНЗ, завідуюча
6 13 Головач Павло Ігнатович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТОВ "Світанок", електромонтер
7 17 Олексійчук Іван Миколайович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ДП "Берегометське ЛМГ", майстер лісу
8 18 Бендас Ганна Тодосівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, СТОВ "Світанок"
9 19 Радуляк Марія Георгіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Коритненська сільська рада, секретар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"