Результати виборів депутатів ради

 Чернівецька область Вижницький район

Долішньошепітська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Стратій Михайло Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Ленца Маргаріта Іванівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
3 3 Косован Любов Миколаївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Долішньошепітська сільська рада, секретар
4 4 Роман Юлія Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Долішньошепітська сільська рада, бухгалтер-касир
5 5 Гузак Олександр Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
6 6 Перепелиця Магдалина Костянтинівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, приватний підприємець
7 7 Жебчук Михайло Васильович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
8 8 Нестерюк Ілля Палійович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
9 9 Токар Ілля Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Дімбуддрев", робітник
10 10 Олексюк Дмитро Михайлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Долішньошепітська сільська рада, інженер-землевпорядник
11 11 Купровський Володимир Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гірсько-Кутське лісництво, майстер лісу
12 12 Вакалюк Ярослав Богданович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Долішньошепітське лісництво, тракторист
13 13 Боднарашек Іван Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гірсько-Кутське лісництво, майстер лісу
14 14 Гузак Олексій Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець
15 15 Чорней Тетяна Максимівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Долішньошепітська сільська рада, діловод
16 16 Олексюк Олена Аврелівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Фальків, фельдшер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"