Результати виборів депутатів ради

 Київська область Києво-Святошинський район

Шпитьківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 69,2
Партія регіонів 7 26,9
Політична партія "Сильна Україна" 1 3,8

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Баранівська Наталія Володимирівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шпитьківська сільська рада, бухгалтер
2 11 Зимогляд Олена Вікторівна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шпитьківська сільська рада, головний бухгалтер
3 13 Шлейченко Клавдія Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Шпитьківська сільська рада, секретар
4 17 Гензур Марія Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ВПЗ Шпитьки, заст.. начальника
5 24 Блоха Костянтин Кузьмович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Кедер", заст..
6 25 Костенко Артур Анатолійович 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Державне підприємство "Управління по експлуатації адміністративних будинків ДПА м.Київ ", заступник начальника
7 26 Одарич Лариса Євгенівна 03.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Шпитьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
Політична партія "Сильна Україна"
1 22 Осадча Наталія Анатоліївна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", фізична особа-підприємець
Самовисування
1 1 Медведчук Ольга Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ФОП Ерікян, продавець
2 3 Римарчук Микола Андрійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "Амарант Агро", директор
3 4 Сучок Лариса Адамінна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Расбек, менеджер
4 5 Грибенюков Олександр Миколайович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП Грибенюков
5 6 Черновол Анатолій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, "Аробут", зварювальник
6 7 Демківський Сергій Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП Демківський
7 8 Рекеда Тетяна Іванівна 15.11.2010 Освіта вища, позапартійна
8 9 Курза Ігор Геннадійович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватне підприємство
9 10 Родзінський Володимир Володимирович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
10 12 Тарасенко Євгеній Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Києво-Святошинська РДА, головний зоотехнік
11 14 Волотовський Віктор Антонович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Приміське лісництво, майстер лісудей
12 15 Спасіченко Надія Михайлівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ ерікян, товарознавець
13 16 Дударенко Сергій Івановмч 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Агофірма Зодіак", директор
14 18 Дударенко Михайло Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Державне підприємництво Києво-Святошинське УЄГГ, слюсар
15 19 Кобильчук Андрій Васильович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Настоятель храму Покрова Пресвятої Богородиці с. Шпитьки
16 20 Бобровський Володимир Антонович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Дімбо", заст..директора
17 21 Волошин Ігор Валерійович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, ФОП Волошина
18 23 Завалій Андрій Олександрович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Департамент захисту та безпеки "Легіон", заст..директора



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"