Результати виборів депутатів ради

 Київська область Києво-Святошинський район

Михайлівсько-Рубежівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 24
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 24

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 23 95,8
Політична партія "Сильна Україна" 1 4,2

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "Сильна Україна"
1 17 Кришевич Сергій Анатолійович 12.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ТОВ "КЛО" АЗС, спеціаліст
Самовисування
1 1 Стукаленко Сергій Павлович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "охорона Медведенко", охороннець
2 2 Вітвіцька Катерина Федорівна 12.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Михайлівсько-Рубежівська сільська рада, секретар виконавчого комітету
3 3 Чава Анатолій Іванович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ"ДКМ Хліб", інженер-механік
4 4 Крицький Володимир Віталійович 12.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КГП"Мислін", директор
5 5 Бернацький Анатолій Олександрович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
6 6 Рябчук Олександр Михайлович 12.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, КГП"Мислін", голов-нийінженер
7 7 Трохименко Віталій Іванович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
8 8 Назаренко Василь Олександрович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, КГП"Мислін", слюсар
9 9 Щербина Микола Миколайович 12.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
10 10 Приходько Валентина Миколаївна 12.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Михайлівсько-Рубежівська загальноосвітня школа, директор
11 11 Харченко Роман Миколайович 12.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, КГП"Мислін", оператор
12 12 Веретеннікова Наталія Володимирівна 12.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ДНЗ №2"Берізка", м.Буча, педагог-логопед
13 13 Ігнатенко Сергій Іванович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, "Київенерго", водій
14 14 Ковтун Ірина Вікторівна 12.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Михайлівсько-Рубежівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
15 15 Хошоба Світлана Миколаївна 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Михайлівсько-Рубежівська дільнична лікарня, медичнасестра
16 16 Тичук Віталій Васильович 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, тимчасово не працює
17 18 Кожемяка Ніна Григорівна 12.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дитячий санаторій"Сонячний" с.м.т. Ворзель, медичнасестра
18 19 Федорець Сергій Леонідович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Хороше озеро" с.Михайлівка-Рубежівка, електрикохоронник
19 20 Лаговський Олександр Олександрович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, СТ "Світанок" с.Михайлівка-Рубежівка, охоронник
20 21 Сохан Тетяна Миколаївна 12.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
21 22 Руденко Володимир Миколайович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
22 23 Пасюк Катерина Андріївна 12.11.2010 Освіта середня, позапартійна, в/ч А-2319м. Київ, військовослужбовець
23 24 Лаговський Володимир Олександрович 12.11.2010 Освіта середня, позапартійний, МП"рембуд", столяр



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"