Результати виборів депутатів ради

 Запорізька область Приморський район

Єлисеївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 8 50
Самовисування 5 31,3
Комуністична партія України 2 12,5
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 3 Подгайний Микола Миколайович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, СВК"Агрофірма ім. Мічуріна", інженер
2 11 Бобировський Олександр Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, СВК"Агрофірма ім. Мічуріна", механік
Народна Партія
1 2 Малахов Іван Леонідович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
Партія регіонів
1 4 Сенюк Світлана В’ячеславівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єлисеївська сільська рада, спеціаліст по бухобліку
2 5 Білецька Ольга Леонідівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єлисеївська сільська рада, секретар
3 6 Нашиба Ірина Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єлисеївська середня школа, вчитель хімії та біології
4 8 Білецький Юрій Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ ПСП "Азовінтекс", охоронець
5 9 Лисенко Яна Яківна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єлисеївська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, акушерка
6 10 Самойленко Тетяна Василівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єлисеївська сільська рада, головний бухгалтер
7 12 Петренко Галина Олександрівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єлисеївський будинок культури, директор
8 15 Педан Андрій Андрійович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Корпорація "Агросинтез", регіональний менеджер
Самовисування
1 1 Гетьманенко Олександр Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП Гетьманенко, приватний підприємець
2 7 Ганзина Алла Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ТОВ "АНТ-ЮГ", головний бухгалтер
3 13 Малахова Людмила Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , Приморський РЦЗ, безробітня
4 14 Кушнір Сергій Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ПП "Кушнір", приватний підприємець
5 16 Васильева Ольга Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Єлисеївський будинок культури, художній керівник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"