Результати виборів депутатів ради

 Запорізька область Приморський район

Гюнівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 9 56,3
Самовисування 3 18,8
Партія промисловців і підприємців України 2 12,5
Комуністична партія України 1 6,3
Соціалістична партія України 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 3 Чебанова Тетяна Григорівна 01.11.2010 Освіта вища, член Комуністичної партії України, тимчасово не працює
Партія промисловців і підприємців України
1 4 Кабанова Світлана Леонідівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії промисловців і підприємців України, Гюнівський фельдшерсько-акушерський пункт, акушер
2 5 Шайтанова Тетяна Миколаївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гюнівська сільська рада, секретар
Партія регіонів
1 7 Шайтанов Валерій Володимирович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Гюнівська загальноосвітня школа, вчитель праці та креслення
2 8 Касапова Лариса Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, пенсіонер
3 9 Чебанов Руслан Анатолійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Гюнівська загальноосвітня школа, охоронець
4 10 Сачанов Віктор Іванович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Радолівська загальноосвітня школа, вчитель праці
5 12 Стоянова Оксана Василівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватне підприємство
6 13 Кочев Олександр Григорович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СВК "Агрофірма "Колос"", заступник голови
7 14 Ковачев Володимир Вікторович 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
8 15 Хаджолов Дмитро Вікторович 01.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СВК "Агрофірма "Колос"", обліковець
9 16 Намлієва Ірина Вікторівна 01.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Радолівська загальноосвітня школа, заступник директора
Соціалістична партія України
1 6 Кулянкова Тетяна Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, пенсіонер
Самовисування
1 1 Златєва Тетяна В’ячеславівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, районний відділ культури, керівник фольклорного колективу
2 2 Алтухова Наталя Антонівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Приморський ТЦСОН, соц.працівник
3 11 Ончев Сергій Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Укртелеком", електромонтер зв’язку



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"