Результати виборів депутатів ради

 Запорізька область Кам'янсько-Дніпровський район

Благовіщенська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Партія регіонів 12 60
Самовисування 8 40

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 1 Ящик Ігор Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, ВП "Запорітьке", охоронець
2 2 Бабич Олена Анатоліївна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
3 4 Щербань Василь Олександрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, СТОВ "Благовіщенка", інженер-електрик
4 5 Лиховид Євген Вікторович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, приватний підприємець
5 6 Дабіжа Наталія Леонідівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Благовіщенська сільська рада, секретар
6 7 Остролуцький Андрій Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює
7 8 Рябенька Наталія Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Благовіщенська сільська рада, головний бухгалтер
8 9 Федоренко Микола Федорович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, Благовіщенська лікарська медамбулаторія, лікар-стоматолог
9 10 Соловйов Анатолій Єгорович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
10 13 Фурса Віктор Миколайович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, пенсіонер
11 16 Микішин Олександр Іванович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Благовіщенка", охоронець
12 20 Гомій Олександр Анатолійович 02.11.2010 Освіта середня, член Партії регіонів, СТОВ "Благовіщенка", механік
Самовисування
1 3 Рожко Людмила Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
2 11 Дригач Світлана Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює
3 12 Ткаченко Віктор Павлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Благовіщенська лікарська амбулаторія, оператор газових котлів
4 14 Білоусова Наталія Костянтинівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
5 15 Олійник Альоша Вікторівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Благовіщенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., вчитель
6 17 Дениско Олена Борисівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, АЗС №07/063 ВАТ "Укрнафта", оператор
7 18 Тищенко Світлана Віталіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Кам’янсько-Дніпровський РЕМ, лінійний контролер
8 19 Адрющенко Олена Дмитрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"