Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Шумський район

Вілійська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 68,8
Громадянська партія "ПОРА" 4 25
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Громадянська партія "ПОРА"
1 5 Гапончук Ольга Кузьмівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Вілія, завідуюча
2 7 Кукуріка Галина Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Новосілки, завідуюча
3 8 Гнена Світлана Іванівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Шумський територіальний центр, соціальний робітник
4 16 Півень Ія Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Тетильківці, завідуюча
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 14 Котюк Віктор Володимирович 05.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , приватний підприємець
Самовисування
1 1 Приймак Ігор Богданович 04.01.2011 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Мікоген Україна", охоронець
2 2 Гоц Оксана Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Тетильківська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
3 3 Кукуріка Юрій Іванович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Дон-Форм Україна, менеджер
4 4 Каленюк Галина Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, Вілійська сільська рада, секретар
5 6 Павлушенко Андрій Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
6 9 Павлюк Іван Михайлович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
7 10 Вашенюк Галина Андріївна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
8 11 Присяжнюк Ольга Степанівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Шумський хлібзавод, пекар
9 12 Кобець В’ячеслав Васильович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тетильківська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
10 13 Галаган Марія Кузьмівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Тетильківська загальноосвітня школа І-ІІ ст., директор
11 15 Синюк Олександр Олександрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"