Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Тернопільський район

Петриківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 23
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 23

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 78,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 3 13
Єдиний Центр 1 4,3
Українська соціал-демократична партія 1 4,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 11 Мерва Світлана Миронівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Єдиного Центру, ВАТ "Тернопільська птахофабрика", технічний працівник
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 1 Лихий Андрій Богданович 31.10.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , ДПФ "Екотехніка", водій
2 5 Губ’як Богдан Денисович 31.10.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , приватний підприємець
3 21 Питель Володимр Ігорович 31.10.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , КС "Калина", юрист
Українська соціал-демократична партія
1 20 Петришин Віктор Михайлович 31.10.2010 Освіта вища, член Української соціал-демократичної партії, пенсіонер
Самовисування
1 2 Спяк Михайло Андрійович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, ТРДА Відділ освіти, начальник господарської групи
2 3 Вовк Юрій Йосипович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №16 м.Тернопіль, вчитель
3 4 Федірко Андрій Богданович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
4 6 Пиж Іван Васильович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, КП "Тернопіль водоканал", слюсар
5 7 Парфенюк Віктор Григорович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
6 8 Ридзай Василь Романович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Тернопільсько-Зборівська Єпархія УГКЦ, водій
7 9 Бойко Іван Орестович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
8 10 Мазур Юрій Степанович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, ПП "М.І.Н.А.", заступник директора
9 12 Хлипавка Іван Євгенович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
10 13 Матейко Володимир Володимирович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗАТ "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна", дистретоб’юр
11 14 Огниста Оксана Василівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Петриківський ОКГБІ, сестра-господиня
12 15 Грицан Марія Степанівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Петриківський ОКГБІ, страша медична сестра
13 16 Новосад Михайло Іванович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, Петриківський дитячий будинок-інтернат, директор
14 17 Сулипа Роман Несторович 14.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
15 18 Тарчило Йосип Михайлович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
16 19 Довгошия Ярослава Василівна 31.10.2010 Освіта вища, член Народної партії , приватний підприємець
17 22 Болюх Ігор Григорович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, Церква "Всіх святих" м.Тернопіль, наставник
18 23 Глушок Степан Васильович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, ОКГБІ с.Петриків, директор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"