Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Тернопільський район

Йосипівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 14
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 14

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 11 78,6
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 2 14,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 1 7,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 6 Ярема Іван Михайлович 31.10.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Бережанський агротехнічний інститут, студент
2 13 Ярема Андрій Михайлович 31.10.2010 Освіта незакінчена вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ТНПУ, студент
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
1 10 Подоляк Михайло Володимирович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , Збаражське ПТУ, студент
Самовисування
1 1 Козак Надія Мирославівна 31.10.2010 Освіта середня, позапартійна, УООНТ, соціальний працівник
2 2 Островська Марія Ярославівна 31.10.2010 Освіта середня, позапартійна, Будинок культури, художній керівник
3 3 Семирко Володимир Ігорович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПАП "Агропродсервіс", тракторист
4 4 Зубрецька Іванна Ігорівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Сільська Рада с. Йосипівка, сільський голова
5 5 Базар Григорій Михайлович 26.05.2014 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
6 7 Ярема Богдан Михайлович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, пенсіонер
7 8 Чорний Євгеній Іванович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
8 9 Багрій Ганна Богданівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
9 11 Базар Ганна Богданівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Сільська Рада с. Йосипівка, землевпорядник
10 12 Баб’як Іван Васильович 26.05.2014 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
11 14 Форма Орест Михайлович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ФГ "Форма", фермер



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
5 Яцуха Борис Степанович Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює 31.10.2010 31.10.2014 25.03.2014
12 Федірко Петро Андрійович Освіта середня спеціальна, позапартійний, Львівська залізниця, машиніст тепловоза, 31.10.2010 31.10.2010 25.03.2014

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"