Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Тернопільський район

Дичківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 9 45
Самовисування 7 35
Українська Народна Партія 3 15
Політична партія Народний Рух України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Махінка Ольга Іванівна 31.10.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", загальноосвітня школа с. Дичків, вчитель
2 2 Зубик Оксана Степанівна 31.10.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", загальноосвітня школа с. Дичків, вчитель
3 5 Пятківський Ярослав Олегович 31.10.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Тернопільське профучилище, студент
4 6 Обуд Віталій Михайлович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Тернопільський комерційний коледж, студент
5 8 Балабан Володимир Степанович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", ПП "Агрон", тракторист
6 9 Баньковська Наталія Петрівна 31.10.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Дичківська сільська рада, головний бухгалтер
7 10 Каспришин Роман Михайлович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Тернопільміськгаз, робочий
8 11 Козій Богдан Євгенович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", загальноосвітня школа с. Дичків, оператор котельні
9 14 Голоутінов Сергій Степанович 31.10.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Тернопільське професійне училище, студент
Політична партія Народний Рух України
1 15 Васусь Володимир Романович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Народного Руху України, КІУПР, студент
Українська Народна Партія
1 4 Дідух Василь Мирославович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, приватний підприємець
2 17 Хлистун Руслан Богданович 31.10.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, тимчасово не працює
3 18 Попко Андрій Анатолійович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, приватний підприємець
Самовисування
1 3 Стиран Володимир Михайлович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Тернопільміськгаз, робітник
2 7 Корчевський Володимир Володимирович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 12 Зафігурний Андрій Васильович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, фельдшерсько-акушерський пункт с. Дичків, завідувач
4 13 Козир Наталія Степанівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, с.Красівка, Магазин, продавець
5 16 Петрик Леся Василівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Дичківська сільська рада, секретар
6 19 Швець Людмила Михайлівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дичківська сільська рада, начальник ВОС
7 20 Політовська Оксана Федорівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Тернопільміськліфт, головний бухгалтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"