Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Тернопільський район

Великоглибочецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 8 50
Українська Народна Партія 7 43,8
Політична партія "Наша Україна" 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "Наша Україна"
1 4 Семенина Васиь Володимирович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Великий Глибочок, завгосп
Українська Народна Партія
1 1 Головатий Ігор Олегович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, приватний підприємець
2 2 Блажієвська Ірина Омельянівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, АЛЗПСМ с.Великий Глибочок, медсестра
3 8 Млиновська Марія Михайлівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, ПП, "Еліт-Меблі", с.Великий Глибочок, комірник
4 12 Кочан Марія Богданівна 31.10.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, Львівський центр електромереж, інженер
5 14 Федірко Володимир Ярославович 31.10.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, приватний підприємець
6 15 Жлобніцький-Мотало Олег Васильович 31.10.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, приватний підприємець
7 16 Кінах Володимир Васильович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, член Української Народної Партії, тимчасово не працює
Самовисування
1 3 Бойко Лілія Ярославівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Великий Глибочок, вчитель
2 5 Полотнянко-Крива Світлана Ярославівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, с.Великий Глибочок, Сільська рада, землевпорядник
3 6 Шльорко Зеновій Миколайович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Тернопільський РЕМ, електрик
4 7 Матвіїшин Володимир Ярославович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
5 9 Кузьма Роман Романович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, Тернопільський апеляційний суд, секретар
6 10 Кудрик Наталія Богданівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
7 11 Блажієвська Марія Григорівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, КП "Велико Глибочецке", бухгалтер
8 13 Шайда Іван Богданович 31.10.2010 Освіта середня, позапартійний, Львівський центр електромереж, механік



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"