Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Тернопільський район

Великогаївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 23
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 23

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 22 95,7
Політична партія "Наша Україна" 1 4,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія "Наша Україна"
1 3 Михайлович Іван Омелянович 31.10.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", приватний підприємець
Самовисування
1 1 Оринич Володимир Іванович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
2 2 Якимів Марія Михайлівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Великогаївська сільська рада, головний бухгалтер
3 4 Майка Ігор Стефанович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
4 5 Шмігельський Андрій Іванович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, ТРФ центру ДЗК, інженер
5 6 Сеник Борис Романович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
6 7 Вар’ян Олег Іванович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
7 8 Бучинський Олег Богданович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
8 9 Петрина Юрій Миколайович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
9 10 Задворний Микола Миколайович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
10 11 Костюк Петро Кіндратович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ВАТ "Птахофабрика Тернопільська", технічний директор
11 12 Машталер Роман Євгенович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, КП "Великогаївський сількомунгосп", директор
12 13 Скочеляс Ірина Олегівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, Великогаївська сільська рада, секретар виконкому
13 14 Задорожний Сергій Олегович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Тернопільобленерго", інженер
14 15 Шило Надія Федорівна 31.10.2010 Освіта вища, позапартійна, ГУПФУ в Тернопільській області, головний спеціаліст економіст
15 16 Михайлик Володимир Михайлович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, "Промінь-Медобори", менеджер
16 17 Кісь Григорій Григорович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
17 18 Левчик Галина Романівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Великогаївська сільська рада, начальник ВОС
18 19 Іванко Дарія Йосипівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Тернопільська комунальна лікарня швидкої допомоги, медична сестра
19 20 Вавринів Андрій Тарасович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
20 21 Бицка Зеновій Йосипович 31.10.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
21 22 Боднарчук Людмила Ігорівна 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Тернопільський облтубдиспансер, швея
22 23 Пилипишин Богдан Васильович 31.10.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"