Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Теребовлянський район

Струсівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Скасків Ірина Богданівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Струсівська сільська рада, секретар
2 2 Коберніцький Богдан Романович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Струсів МНВК, директор
3 3 Ногачівська Світлана Орестівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт Варваринці, фельдшер
4 4 Фурка Зенон Степанович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 5 Михальчук Андрій Ігорович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Теребовлянська ДЗК, технік
6 6 Мороз Степан Сергійович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
7 7 Рамик Микола Перович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
8 8 Бурко Роза Федорівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Струсівська дільнича лікарня, акушер
9 9 Дзвінка Ігор Никифорович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
10 10 Древніцький Олег Романович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Тернопіль "Обленерго", інженер СКОЕС
11 11 Гудима Віктор Петрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТНЕУ, студент
12 12 Лашок Людмила Василівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Теребовлянський центр обслуговування, соціальний працівник
13 13 Лах Володимир Йосипович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
14 14 Бенько Оксана Олексіївна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Струсівська сільська рада, начальник ВОС
15 15 Лабівський Андрій Йосипович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Теребовля УЕЕГ, контролер
16 16 Огірок Іван Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
17 17 Малечко Василь Михайлович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
18 18 Плечунь Ярослав Панькович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
19 19 Добровольський Володимир Миронович 15.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний
20 20 Кришиха Людмила Романівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТзОВ "Борднетур-Україна", комплекту-вальник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"