Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Підгаєцький район

Староміська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 93,8
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 6 Рокецький Руслан Євгенович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Народної партії , тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Борис Роман Маркіянович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Бойко Іван Петрович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Тернопільський НЕУ, студент
3 3 Щур Ігор Володимирович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Бережанський АТУ, студент
4 4 Магас Андрій Іванович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Тернопільська філія центру Державного Земельного Кадастру, завідувач сектору статистичного забезпечення державної реєстрації
5 5 Підгайний Андрій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
6 7 Раїнчук Дмитро Іванович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Національний університет "Львівська політехніка"
7 8 Руденський Петро Ярославович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Бережанський АТІ, студент
8 9 Качерай Михайло Петрович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Львівський національний університет ім. І. Франка, студент
9 10 Томин Ігор Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Підгаєцький райавтодор, тракторист
10 11 Голіят Богдан Богданович 03.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
11 12 Кунцьо Леся Олегівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Староміська сільська рада, головний бухгалтер
12 13 Свінціцький Святослав Михайлович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Бережанський АТІ
13 14 Врублевич Надія Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Староміська сільська рада, секретар
14 15 Коник Ярослав Іванович 03.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Бережанський АТІ, студент
15 16 Городицький Марян Миронович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"