Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Підгаєцький район

Білокриницька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 93,8
Народна Партія 1 6,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 8 Чайківська Галина Сергіїівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Пенсійний фонд України в Підгаєцькому районі, головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку інформаційних систем та мереж в управлінні Пенсійного Фонду України Підгаєцькому районі
Самовисування
1 1 Цяпа Микола Олександрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Підгаєцьке УЕЕГ, водій
2 2 Медюх Ірина Анатоліївна 10.03.2013 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ФАП с. Білокриниця, завідуюча
3 3 Тарас Володимир Романович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
4 4 Солтисяк Андрій Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 5 Герич Андрій Володимирович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
6 6 Ленчак Микола Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
7 7 Пеляк Василь Петрович 05.11.2010 Освіта вища, член Партії промисловців і підприємців України, тимчасово не працює
8 9 Стояк Василь Богданович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, підприємець
9 10 Свянтко Василь Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний
10 11 Шикітка Світлана Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Білокриницька сільська рада, секретар
11 12 Бек Микола Романович 10.03.2013 Освіта середня, позапартійний, Підгаєцький професійний аграрний ліцей, учень
12 13 Хміль Тарас Ігорович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний
13 14 Галькович Андрій Романович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний
14 15 Куцибала Іван Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний
15 16 Патра Ольга Константинівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
2 Медюх Роман Васильович Освіта середня спеціальна, позапартійний, Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІ ст., майстер поточного ремонту, 05.11.2010 05.11.2010 10.01.2013
12 Бек Галина Володимирівна Освіта середня спеціальна, позапартійна, Білокриницька сільська рада, бух галтер, 05.11.2010 05.11.2010 10.01.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"