Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Підволочиський район

Остап'ївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 17 85
Комуністична партія України 1 5
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 5
Соціалістична партія України 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Комуністична партія України
1 5 Назар Ольга Брониславівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Комуністичної партії України, Відділення поштового зв’язку, начальник відділення поштового зв’язку
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 12 Куйбіда Богдан Євстахович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Т-н
Соціалістична партія України
1 16 Лебідь Ольга Сергіївна 05.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, Т-н
Самовисування
1 1 Попівчак Надія Ярославівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
2 2 Копняк Наталія Зіновіївна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Вихователь ДНЗ, вихователь
3 3 Козак Галина Василівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Остап’євська сільська рада, бухгалтер
4 4 Палац Олег Павлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Т/н
5 6 Кец Роман Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, АСЛ с.Остап’є, водій
6 7 Шило Богдан Євстахович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Т-н
7 8 Низдропа Володимир Володимирович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
8 9 Козак Наталія Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Т-н
9 10 Шило Марія Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, АСЛ с.Остап’є, зав. аптечним пунктом
10 11 Шпак Ганна Іванівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Будинок школяра м. Скалат, вчитель
11 13 Чомко Ганна Павлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, АСЛ с.Остап’є, медсестра
12 14 Фучило Михайло Іванович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Т-н
13 15 Буряк Петро Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Т-н
14 17 Шельма Ганна Богданівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Остап’євськийСБК, директор СБК
15 18 Мудра Ганна Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Остап’євська сільська рада, секретар
16 19 Попівчак Марія Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Остап’євська сільська рада, зав. ВУС
17 20 Івашків Оксана Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Т-н



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"