Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Монастириський район

Устя-Зеленська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 19
Кількість депутатських мандатів у раді, що залишаються вакантними 1

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 19 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Мартинюк Ігор Степанович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 2 Борисевич Леся Володимирівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Устє-Зеленська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., кухар
3 3 Мовчан Михайло Олександрович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Державний департамент України з питань виконання покарань в с.Маринопіль, молодший інспектор відділу охорони
4 4 Малиняк Любов Степанівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Устя-Зеленська сільська рада, секретар
5 5 Малиняк Володимир Михайлоич 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Устя-Зеленська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, лікар-стоматолог
6 6 Іванів Надія Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
7 7 Нич Василь Петрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Устя-Зеленська сільська рада, сільський голова
8 8 Андращук Віра Степанівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Устя-Зеленська аптека №22, завідуюча
9 10 Данилович Любомир Степанович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Геріатричне відділення с.Устя-Зелене, кочегар
10 11 Гасяк Світлана Степанівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Відділення зв’язку с.устя-Зелене, листоноша
11 12 Гіркий Василь Михайлович 05.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Устє-Зеленська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., завгосп
12 13 Протас Омелян Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
13 14 Козачок Галина Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Лука, фельдшер
14 15 Лесюк Анна Михайлівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління праці та соціального захисту населення РДА, зав.стаціонарним відділенням с.Устя-Зелене
15 16 Рущак Галина Степанівна 05.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Відділення зв’язку с.Устя-Зелене, листоноша
16 17 Фурса Іванна Констянтинівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Устя-Зеленська сільська рада, бухгалтер
17 18 Рущак Ольга Омелянівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТзОВ "Дністер", касир
18 19 Рущак Марія Степанівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Сільський клуб с.Міжгір’я, завідуюча
19 20 Харик Михайло Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, МПК с.Устя-Зелене, водій

В ОВО №9 по виборах депутатів вибори не відбулися 31.10.2010


 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"