Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Кременецький район

Білокриницька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Ковальчук Семен Тітович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Кременецький цукр.з-д, нач. охорони
2 2 Росіцька Любов Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Кременецький лісоколедж, викладач
3 3 Ляховець Микола Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Кременецький лісоколедж, викладач
4 4 Троян Леонід Сергійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Львівтрансгаз, слюсар
5 5 Войтюк Володимир Данилович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Кременецький лісоколедж, заст..директора
6 6 Божук Василь Ярославович 02.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, тимчасово не працює
7 7 Тимощук Антоніна Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
8 8 Демчук Світлана Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТДВ "Кременецьке Молоко", майстер
9 9 Виштикалюк Світлана Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТДВ "Кременецьке Молоко", бухгалтер
10 10 Колесник Петро Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, підприємець
11 11 Шевчук Оксана Олексіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Білокриницька с/рада, секретар
12 12 Юр’єва Лідія Феодосіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Білокриниця, бібліотекар
13 13 Слобода Наталія Костянтинівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Білокриниця амбулаторія, фельдшер
14 14 Іщук Олександр Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, М.Андруга фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшер
15 15 Бордійчук Віра Борисівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ТДВ "Кременецьке Молоко", зливник молока
16 16 Демчук Людмила Миронівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, С.Веселівка, зав.клубом
17 17 Бордійчук Алла Леонідівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Білокриницька с/рада, касир
18 18 Ошеко Олег Петрович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТДВ "Кременецьке Молоко", зливник молока
19 19 Чугалінська Інна Олександрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, С.Лішня фельдшерсько-акушерський пункт, медсестра
20 20 Петрук Микола Ростиславович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"