Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Зборівський район

Ярчовецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 18 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Бартош Надія Степанівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ярчовецька сільська рада, землевпорядник
2 2 Матвійцьо Ігор Ярославович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Петришин Надія Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ярчовецька сільська рада, бухгалтер
4 4 Філь Мирослава Романівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ярчовецька сільська рада, секретар
5 5 Маркевич Андрій Зіновійович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
6 6 Венгер Андрій Тарасович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Тернопільська дистанція колії Львівської залізниці, монтер
7 7 Романишин Андрій Володимирович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
8 8 Савюк Дмитро Васильович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТзОВ "Тернопільбуд", будівельник
9 9 Шалай Андрій Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
10 10 Біловус Андрій Мирославович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПП "Правестбуд", будівельник
11 11 Венгер Марія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Ярчовецьке поштове відділення, листоноша
12 12 Костюк Іванна Омелянівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Бібліотека с.Волосівка, бібліотекар
13 13 Максимів Ольга Казимирівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТзОВ "Розтоцьке ", обліковець
14 14 Жук Мирослава Ярославівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Ярчовецька сільська рада, голова
15 15 Гинда Василь Іванович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
16 16 Прокопович Оксана Миколаївна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт с. Мшана, санітарка
17 17 Федьків Віталій Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
18 18 Гуляща Олександра Василівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Територіальний центр соціального обслуговування населення Зборівської РДА, соціальний працівник



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"