Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Зборівський район

Погрібецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 15
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 15

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Лучин Ірина Зіновіївна 17.01.2011 Освіта вища, позапартійна, Зборівський районний суд, секретар судового засідання
2 2 Бартош Петро Петрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, соціальний працівник
3 3 Стецюк Стефанія Степанівна 05.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Погрібецька сільська рада, бухгалтер
4 4 Михайлишин Руслан Тарасович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 5 Мудло Василь Дмитрович 05.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Політичної партії "За Україну!", ТНТУ ім. Пулюя, студент
6 6 Палій Степан Миколайович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Погрібецька сільська рада, секретар
7 7 Петрик Марія Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Зборівське управління з експлуатації газового господарства, контролер
8 8 Луців Ігор Григорович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, соціальний працівник
9 9 Романишин Галина Іванівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
10 10 Гнатієвич Ярослав Володимирович 05.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, ТНЕУ, студент
11 11 Головко Ярослав Олегович 05.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, ТНЕУ, студент
12 12 Завитій Богдан Дмитрович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Цех телекомунікаційних послуг №7 м.Зборова Тернопільської філії ВАТ "Укртелеком", різноробочий
13 13 Висоцька Любов Йосифівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, пенсіонер
14 14 Гоменюк Роман Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
15 15 Корналь Володимир Ігорович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Зборівський коледж ТНТУ ім. Пулюя, студент



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"