Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Зборівський район

Озернянська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 22 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Петренчук Петро Олексійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
2 2 Яворівський Борда Пилипович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", тимчасово не працює
3 3 Нам’ятий Володимир Євгенович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
4 4 Гоца Тарас Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ЗборівськаМРВД ТОВ ФСС ПВП, бухгалтер
5 5 Калушка Богдан Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
6 6 Слиш Стефанія Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Озернянська сільська рада, землевпорядник
7 7 Онищак Михайло Іванович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Комфортбут-3", водій
8 8 Дубина Надія Петрівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Озернянська сільська рада, спеціаліст І категорії
9 9 Стельмах Володимир Євгенович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Зборівське ЦЕГГ, слюсар
10 10 Вонс Володимир Богданович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, МСО "Гладіатор", голова
11 11 Воробець Леся Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Озернянська д - лікарня, лікар
12 12 Уніят Андрій Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
13 13 Балко Ігор Зіновійович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , тимчасово не працює
14 14 Христинич Олег Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТНТУ ім. І. Пулюя, студент
15 15 Метельський Петро Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя, студент
16 16 Штафірной Андрій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
17 17 Любачівський Сергій Степанович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ ТОВ "БіттерНет, інженер
18 18 Кулашко Тарас Богданович 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Свобода" , приватний підприємець
19 19 Мачушак Микола Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватний підприємець
20 20 Періг Любомира Євгенівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Конгресу Українських Націоналістів, пенсіонер
21 21 Христинич Володимир Теодозійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
22 22 Крик Олексій Олексійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Член "Наша Україна"



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"