Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Збаразький район

Максимівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 83,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3 16,7

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 3 Кузьо Ольга Богданівна 01.11.2010 Освіта незакінчена вища, член Української Народної Партії, загальноосвітня школа, організатор
2 15 Приймак Ярослав Олександрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
3 17 Чупрун Світлана Тарасівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
Самовисування
1 1 Рак Володимир Володимирович 26.05.2014 Освіта незакінчена вища, позапартійний, Ресторан "Форум-Хол", м. Тернопіль, шеф-кухар
2 2 Кінь Оксана Михайлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Пошта, заввідділом
3 4 Марко Ірина Володимирівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, медсестра
4 5 Опанасенко Наталія Омелянівна 01.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, загальноосвітня школа, вчитель
5 6 Сосніцький Володимир Ярославович 01.11.2010 Освіта вища, член Народної партії , ТОВ "Агросвіт"
6 7 Біла Любов Іванівна 01.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, загальноосвітня школа, вчитель
7 8 Гаврисько Іван Петрович 01.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, загальноосвітня школа, вчитель
8 9 Хомишак Михайло Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Фермер
9 10 Ванькович Теодор Олексійович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Надія", ветлікар
10 11 Рак Любов Романівна 01.11.2010 Освіта середня, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Пошта, листоноша
11 12 Крупа Ярослав Васильович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Тернопільський карєр"
12 13 Гасай Семен Петрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТОВ "Збаражцукор"
13 14 Галагус Юрій Володимирович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Тернопільський карєр"
14 16 Чорний Андрій Ярославович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
15 18 Дзядик Надія Петрівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Клуб, завклуб



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
1 Філець Надія Богданівна Освіта середня, позапартійна, Львівська жд, чергова, 01.11.2010 01.11.2010 26.03.2014

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"