Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Збаразький район

Дзвинячанська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 12
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 12

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 12 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Волянюк Алла Іванівна 01.12.2014 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
2 2 Меленчук Андрій Олегович 26.02.2012 Освіта незакінчена вища, позапартійний, студент
3 3 Рудий Назар Васильович 06.04.2014 Освіта середня, позапартійний, Дзвинячанська ЗОШ, вчитель початкових класів
4 4 Коровець Іван Володимирович 02.05.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 5 Романюк Назар Петрович 01.12.2014 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
6 6 Іванчук Віталій Миколайович 26.02.2012 Освіта середня, позапартійний, Дзвинячівська ЗОШ, вчитель
7 7 Бабовал Ольга Федорівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, пенсіонер
8 8 Шумейко Ігор Ярославович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, підприємець
9 9 Мороз Оксана Петрівна 02.05.2011 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Сільський клуб, завідуюча клубом
10 10 Чорний Аркадій Васильович 26.02.2012 Освіта незакінчена вища, позапартійний, тимчасово не працює
11 11 Демчук Микола Іванович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
12 12 Подворняк Тамара Іванівна 01.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Сільська рада, секретар



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
1 Романюк Олександр Петрович Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює 26.02.2012 26.02.2012 02.10.2014
1 Філінська Галина Яківна Освіта середня, позапартійна, Відділеня зв`язку, листоноша, 01.11.2010 01.11.2010 23.12.2011
2 Паламар Тамара Яківна Освіта середня, позапартійна, ТЦСО, соцпрацівник, 01.11.2010 01.11.2010 23.12.2011
3 Чорнобай Ярослав Маркович Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює 01.11.2010 01.11.2010 31.01.2014
4 Коровець Алла Антонівна Освіта середня, позапартійна, Сільська рада, бухгалтер, 01.11.2010 02.03.2011
5 Мороз Тетяна Василівна Освіта середня, позапартійна, тимчасово не працює 01.11.2010 01.11.2010 02.10.2014
6 Семенюк Андрій Петрович Освіта вища, позапартійний, Укртелеком 01.11.2010 01.11.2010 23.12.2011
9 Якубовська Ніна Миколаївна Освіта середня, позапартійна, підприємець 01.11.2010 02.03.2011
10 Мельничук Петро Федорович Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює 01.11.2010 01.11.2010 23.12.2011

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"