Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Гусятинський район

Суходільська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Саска Марія Орестівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гусятин ЦРКЛ, медсестра
2 2 Костирська Галина Володимирівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Суходільська загальноосвітня школа І-ІІ ст., сторож
3 3 Савула Марія Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Суходільська сільська рада, секретар
4 4 Бідованець Марія Ярославівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
5 5 Гіль Наталія Євгенівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Управління Пенсійного фонду у Гусятинському р-ні, начальник загального відділу
6 6 Галак Наталія Степанівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
7 7 Галябарда Людмила Анатоліївна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Гусятин ЦРКЛ, медсестра
8 8 Матвієшен Олег Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гусятин компресорна станція, слюсар
9 9 Троян Ірина Миколаївна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Суходільська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
10 10 Палагута Марія Іванівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Гусятинський коледж, вчитель
11 11 Воліхівський Степан Михайлович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
12 12 Дорошак Наталія Романівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Центр зайнятості, головний спеціаліст
13 13 Розембайгер Оксана Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Суходільська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
14 14 Романюк Любов Володимирівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Суходільська загальноосвітня школа І-ІІ ст., помічник кухаря
15 15 Лучка Степан Мар’янович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гусятин агропостач, шофер
16 16 Венгер Микола Степанович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гусятин компресорна станція, електромонтер



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"