Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Гусятинський район

Самолусківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Базилевич Павло Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Самолусківський крохмальний завод", голова правління
2 2 Литвин Володимир Петрович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ВАТ "Самолусківський крохмальний завод", змінний майстер
3 3 Швидак Надія Богданівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Будинок культури, директор
4 4 Литвин Роман Павлович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, ТАНГ, студент
5 5 Марусин Ганна Петрівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Самолусківська загальноосвітня школа І-ІІ ст., вчитель
6 6 Клекот Степан Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, "Спорт Сімья та молодь" м.Тернопіль, спорт інструктор
7 7 Лахман Михайло Миколайович 01.11.2010 Освіта середня, позапартійний, "Мрія- центр", шофер
8 8 Козак Василь Степанович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, НАСК "Оранта", заступник начальника
9 9 Юркевич Михайло Іванович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
10 10 Голич Михайло Петрович 01.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Державне управління казначейства у районі, спеціаліст 1 категорії
11 11 Литвин Ганна Павлівна 01.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Сільська рада, секретар
12 12 Вибираний Іван Михайлович 01.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Районний центр зайнятості, головний спеціаліст
13 13 Полоз Катерина Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
14 14 Турецька Марія Іванівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, акушер
15 15 Крива Любов Петрівна 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Територіальний центр, соціальний працівник
16 16 Наконечний Іван Дмитрович 01.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Райсанепідемстанція, зав.відділенням



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"