Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Гусятинський район

Васильковецька сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 18
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 18

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 83,3
Партія регіонів 2 11,1
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 5,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 2 Чаплінський Роман Ігорович 11.08.2013 Освіта незакінчена вища, позапартійний, тимчасово не працює
2 3 Білоус Назар Петрович 11.08.2013 Освіта незакінчена вища, позапартійний, тимчасово не працює
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 1 Мельник Микола Васильович 04.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Приват банк, оператор
Самовисування
1 4 Козелко Ігор Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
2 5 Хортик Степан Іванович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СФНВГ "Коваль", зав виробництвом
3 6 Горбуватий Василь Якович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СФНВГ "Коваль", водій
4 7 Ващишин Ігор Романович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Будинок культури, директор
5 8 Павлюк Василь Богданович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
6 9 Ващишин Ольга Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, сільська рада, секретар виконкому
7 10 Ващишин Марія Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, сільська рада, інспектор
8 11 Хортик Богдан Степанович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Гусятинський пенсійний фонд України, спеціаліст
9 12 Ващишин Ганна Богданівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, завідуюча
10 13 Процюк Петро Петрович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гусятинське лісництво, лісник
11 14 Коханий Михайло Петрович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Лемківська Мрія", головний бухгалтер
12 15 Кіляр Борислав Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гусятинська ЦКРЛ, фельдшер проктологічного кабінету
13 16 Кіляр Марія Петрівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Дитячий садок "Сонечко", техпрацівник
14 17 Каракоцюк Тарас Григорович 04.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Мрія центр", адміністратор
15 18 Сібак Олег Васильович 04.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійний, ТОВ "Бут МТ", завскладом



Округ Прізвище, ім'я, по батькові Відомості про вибулих Дата обрання Дата зняття Дата реєстрації Дата вибуття Причина
Самовисування
2 Крисак Євген Богданович Освіта середня спеціальна, позапартійний, фермерське господарство "Крисак, голова, 04.11.2010 04.11.2010 12.06.2013
3 Білоус Ольга Михайлівна Освіта середня спеціальна, позапартійна, фельдшерсько-акушерський пункт, фельшер, 04.11.2010 04.11.2010 12.06.2013

 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"