Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Бучацький район

Трибухівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 26
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 26

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 26 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Соломон Світлана Йосипівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, БучацькийКоледжПодільсДАТУ, викладач
2 2 Борис Михайло Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, БучацькийКоледжПодільсДАТУ, заступникдиректорапо господ.частині
3 3 Гуглич Петро Семенович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, БучацькийКоледжПодільсДАТУ, електро-газозварювальник
4 4 Хомин Володимир Володимирович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
5 5 Іваськів Марія Іларіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, БучацькийКоледжПодільсДАТУ, викладач
6 6 Криськів Михайло Степанович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, БучацькийКоледжПодільсДАТУ, слюсарКВПІА
7 7 Нагайовська Ганна Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, БучацькийКоледжПодільсДАТУ, викладач
8 8 Тимчишин Степан Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, БучацькийКоледжПодільсДАТУ, ветлікар
9 9 Голик Ігор Степанович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
10 10 Максимів Іван Степанович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, БучацькийКоледжПодільсДАТУ, операторочисних споруд
11 11 Голик Василь Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
12 12 Потюк Степан Степанович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
13 13 Будна Марія Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Соціалістичної партії України, БучацькийКоледжПодільсДАТУ, завідувач агрономвідділенням
14 14 Ткачик Ольга Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Трибухс/р, головнийбухгалтер
15 15 Бойко Ганна Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, БучацькийКоледжПодільсДАТУ, касир
16 16 Мартинів Наталія Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
17 17 Карабань Василь Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Трибухс/р, спеціаліст земельно радник
18 18 Курило Марія Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Трибухс/р, спецалістІ категорія
19 19 Кладочний Михайло Григорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
20 20 Прокіпчук Олесь Михайлович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Бучацькийрибокомбінат, директор
21 21 Кривенький Іван Михайлович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, підприємець
22 22 Яценко Світлана Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", БучацькийКоледжПодільсДАТУ, головнийБухгалтер
23 23 Баліцький Володимир Іванович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТрибухС/р, секретар
24 24 Хомин Петро Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, приватнийпідприємець ПрокіпчукЛ.П, продавець
25 25 Козоріз Михайло Зіновійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Бучацьке ПТУ 26, майстер виробничого навчання
26 26 Конкевич Степан Іванович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, Бучацький Коледж ПодільсДАТУ, столяр



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"