Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Бучацький район

Стінківська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 20 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Черевайко Михайло Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Стінка, приватний підприємець
2 2 Федорів Ігор Володимирович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 3 Бойчук Ярослава Василівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Стінківська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини, мол. медсестра
4 4 Кандюк Михайло Іванович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, студент
5 5 Штепула Валентина Василівна 04.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Стінківська загальноосвітня школа, вчитель
6 6 Бережной Сергій Миколайович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Стінківська АЛЗПЧМ, водій
7 7 Стефанюк Борис Богданович 04.11.2010 Освіта вища, член Української Народної Партії, Стінківська загальноосвітня школа, вчитель
8 8 Рибак Ігор Ярославович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, студент
9 9 Гринчишин Руслан Ярославович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
10 10 Іздебська Надія Іванівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Стінківська АЛЗПЧМ, фельдшер
11 11 Бучинська Ярослава Богданівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Стінківська загальноосвітня школа, повар
12 12 Новіков Олександр Едуардович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
13 13 Стефанюк Василь Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
14 14 Федорів Степан Степанович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, студент
15 15 Бубнів Василь Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
16 16 Бубнів Віталій Васильович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
17 17 Дармограй Надія Михайлівна 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Стінківська с/рада, секретар
18 18 Боєчко Василь Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
19 19 Гнатківський Віктор Васильович 04.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
20 20 Марчук Микола Михайлович 04.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"