Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Бучацький район

Возилівська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 16
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 16

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 100

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
1 1 Фецич Галина Василівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Возилівська сільська рада, земле-впорядник
2 2 Джердж Борис Ількович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Золотопотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., оператор котельні
3 3 Джердж Іван Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
4 4 Пасенчук Галина Іванівна 05.11.2010 Освіта середня, член Народного Руху України, Возилівська сільська рада, секретар
5 5 Фещак Михайло Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
6 6 Федорівський Михайло Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
7 7 Карач Любомир Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Гусятинська ЦРЛ, фельдшер
8 8 Погрібний Іван Васильович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
9 9 Іванишин Надія Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Рембуддільниця "Ястрем" м.Бучач, робітник
10 10 Бубнів Оксана Михайлівна 05.11.2010 Освіта незакінчена вища, позапартійна, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, студент
11 11 Павлюк Надія Миколаївна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, БучацькийТериторіальний центр, соціальний робітник
12 12 Фещак Володимир Григорович 05.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Возилівська загальноосвітня школа І-ІІ ст., робітник
13 13 Слободян Михайло Михайлович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ФГ "Кадуб"с.Сновидів, робітник
14 14 Джердж Марія Михайлівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
15 15 Слободян Ігор Васильович 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Золотопотіцька РКЛ, ренгент-лаборант
16 16 Войтович Ольга Романівна 05.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Рублинська загальноосвітня школа І ст., вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"