Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Бережанський район

Урманська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 14
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 14

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Політична партія "Наша Україна" 9 64,3
Народна Партія 2 14,3
Самовисування 2 14,3
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 7,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 3 Відзивала Раїса Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, територіальний центр з обслуговування одиноких громадян, соціальний працівник
2 9 Кіналь Любов Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Урманське лісництво, бухгалтер
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
1 6 Гальма Володимир Ігорович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", тимчасово не працює
Політична партія "Наша Україна"
1 1 Кулик Роман Іванович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Державне лісомисливське господарство, робітник
2 2 Легка Наталія Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Урманська сільська рада, гол.бухгалтер
3 5 Кулик Марія Степанівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", ПОП "Урманське", бухгалтер
4 7 Титович Любов Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Урманська сільська рада, секретар
5 8 Кулик Алла Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Урманська загальноосвітня школа, директор
6 10 Чайковська Надія Йосипівна 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", Урманська загальноосвітня школа, заступник директора
7 11 Кузів Олег Степанович 02.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Наша Україна", психоневрологічний інтернат с. Краснопуща, фельдшер
8 13 Чулик Галина Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", Урманська загальноосвітня школа, вчитель
9 14 Курляк Богдан Йосипович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Наша Україна", ПОП "Урманське", тракторист
Самовисування
1 4 Данилів Андрій Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
2 12 Колісник Галина Іванівна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, психоневрологічний інтернат с. Краснопуща, санітар



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"