Результати виборів депутатів ради

 Тернопільська область Бережанський район

Нараївська сільська рада


Кількість депутатських мандатів у раді 22
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 22

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 19 86,4
Народна Партія 3 13,6

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Народна Партія
1 1 Солонецький Ігор Євгенович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, фізична особа-підприємець
2 2 Осичка Сергій Теофілович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПАП "Вербів", водій
3 3 Воронич Ірина Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Тер. Центр з обслуговування одиноких громадян, соціальний працівник
Самовисування
1 4 Іваницька Галина Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Нараївська сільська рада, секретар
2 5 Маланій Олег Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
3 6 Піхура Богдан Степанович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, МКП "Комунальник, майстер
4 7 Горлатий Іван Степанович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 8 Сімора Олександр Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Нараївська загальноосвітня школа, директор
6 9 Ліхтарчук Михайло Петрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
7 10 Захарків Михайло Євгенович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
8 11 Гладкий Андрій Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
9 12 Нагірний Ярослав Теодозійович 02.11.2010 Освіта середня, позапартійний, БАТІ, студент
10 13 Янчинський Ярослав Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, фізична особа-підприємець
11 14 Проскуренко Марія Ярославівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нараївська загальноосвітня школа, вчитель
12 15 Сновида Марія Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, магазин ТЕКО с. Нараїв, продавець
13 16 Артеменко Любов Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЦСССМ, головний спеціаліст
14 17 Красниця Степанія Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нараївська сільська рада, бухгалтер
15 18 Бай Михайло Дмитрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ПАП "Явір", водій
16 19 Севера Андрій Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
17 20 Макар Олександра Василівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, бібліотека с. Нараїв, завідувач
18 21 Фортуна Любов Ярославівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Нараївська загальноосвітня школа, бібліотекар
19 22 Проскуренко Софія Михайлівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Нараївська загальноосвітня школа, вчитель



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"