Результати виборів депутатів ради

 Одеська область Березівський район

Раухівська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 19
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 19

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Соціалістична партія України 8 42,1
Партія регіонів 7 36,8
Самовисування 4 21,1

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Партія регіонів
1 8 Уварова Ніна Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ТОВ "Колос"
2 13 Федорова Домнікія Степанівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, гаражне товариство "Автолюбитель"
3 15 Ільченко Михайло Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
4 16 Мокрицький Андрій Миколайович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, пенсіонер
5 17 Харченко Олександр Сергійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, приватний підприємець
6 18 Сабрам Славомир Михайлович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, військовослужбовець
7 19 Федорова Людмила Георгіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, тимчасово не працює
Соціалістична партія України
1 3 Мамєдов Фізулі Мурад 02.11.2010 Освіта середня, член Соціалістичної партії України, Раухівське виробниче управління житлово-комунального господарства, технік
2 4 Дешко Лідія Панасівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Соціалістичної партії України, Раухівська селищна рада, секретар
3 5 Нанієва Інна Анатоліївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
4 6 Савочкіна Олена Сергіївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, приватний підприємець
5 7 Яковлєва Ірина Аркадіївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, військовослужбовець
6 11 Науменко Олена Вікторівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
7 12 Агєєва Світлана Іванівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, реалізатор
8 14 Маренкова Раїса Георгіївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
Самовисування
1 1 Кушнірчук Олексій Васильович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ППЧ Одеса - сортувальна, бригадир
2 2 Дядичек Андрій Миколайович 27.12.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
3 9 Тітієвський Вадим Андрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Раухівське виробниче управління житлово-комунального господарства, начальник
4 10 Ярич Володимир Михайлович 27.12.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"