Результати виборів депутатів ради

 Київська область Бородянський район

Немішаївська селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 30
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 30

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 16 53,3
Партія регіонів 10 33,3
Комуністична партія України 2 6,7
Єдиний Центр 1 3,3
Політична партія "Сильна Україна" 1 3,3

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 5 Ільницька Олена Володимирівна 02.11.2010 Освіта вища, член Єдиного Центру, Бородянська райдержадміністрація, відділ культури та туризму
Комуністична партія України
1 2 Савчук Сергій Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Немішаевський Агроколедж, ведучий спеціаліст
2 17 Виборна Алла Іванівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Немішаєвський аграрний коледж, ведучий спеціаліст
Партія регіонів
1 1 Андрієнко Надія Володимирівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, КОПНЛ №2
2 7 Шевченко Наталія Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Бородянська селищна рада
3 10 Саух Надія Миколаївна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Немішаєвська загальноосвітня школа №1, вчитель
4 14 Іванюк Андрій Валерійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, ЗАТ "Інком"
5 15 Перевозник Тамара Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Ірпінська загальноосвітня школа №5, вчитель
6 20 Рибачок Валентина Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ПП Хорвест
7 21 Хоменко Олена Костянтинівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Немішаєвська селищна рада
8 22 Вороненко Олександр Олексійович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, пенсіонер
9 24 Конопліцька Наталія Григорівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, член Партії регіонів, Магазин "Крамниця", продавець
10 25 Самойленко Валентина Михайлівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
Політична партія "Сильна Україна"
1 9 Липка Дмитро Володимирович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює
Самовисування
1 3 Ткаченко Віктор Юрійович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Немішаевський Агроколедж, ведучий спеціаліст
2 4 Швець Василь Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, НПУ ім.Драгоманова, викладач
3 6 Перехрестенко Людмила Ігорівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Будинок дитини м.Ворзель
4 8 Власюк Володимир Вікторович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
5 11 Примаченко Оксана Миколаївна 02.11.2010 Освіта середня, позапартійна, ОЖКБ "Прогрес"
6 12 Шевченко Андрій Миколайович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ВАТ "Укркарт"
7 13 Богуш Микола Петрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, пенсіонер
8 16 Литвиненко Олександр Андрійович 02.11.2010 Освіта вища, член Партії регіонів, НДУ, помічник консультант
9 18 Щербина Сергій Олександрович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Віалді С", менеджер
10 19 Демкович Ярослав Богданович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Інститут картоплярства УААН, спеціаліст
11 23 Довгопол Людмила Андріївна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, ТОВ "Аптекар", фармацевт
12 26 Буренко Олеся Петрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, Київська загальноосвітня школа №40, вчитель
13 27 Чопань Ярослав Васильович 02.11.2010 Освіта вища, позапартійний, Храм Різдва Присвятої Богородиці, настоятель
14 28 Деняк Ігор Олександрович 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
15 29 Купріянова Ніна Петрівна 02.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Немішаєвська загальноосвітня школа №2, вчитель
16 30 Ляхевич Тетяна Олександрівна 02.11.2010 Освіта вища, позапартійна, ЖКП Немішаєве, спеціаліст



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"