Результати виборів депутатів ради

 Київська область Бородянський район

Бабинецька селищна рада


Кількість депутатських мандатів у раді 20
Кількість депутатських мандатів, отриманих кандидатами у депутати за результатами виборів 20

Суб'єкт висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування) Кількість обраних депутатів %
Самовисування 15 75
Політична партія "Сильна Україна" 4 20
Єдиний Центр 1 5

№ зп № округу Прізвище, ім'я, по батькові Дата визнання обраним Відомості про обраного депутата
Єдиний Центр
1 18 Охріменко Олександр Володимирович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, ТОВ "Борекс", електромонтер
Політична партія "Сильна Україна"
1 4 Милокост Ігор Петрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
2 7 Колос Ольга Петрівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Бабинецька дільнична лікарня, реєстратор
3 10 Свінціцький Володимир Анатолійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Бабинецький дитячий навчальний заклад "Світлячок", охоронець
4 13 Юрченко Валентина Миколаївна 03.11.2010 Освіта вища, член Політичної партії "Сильна Україна", ВАТ Райффайзен Банк АВАЛЬ, головний економіст
Самовисування
1 1 Матюшко Григорій Васильович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Бородянське товариство мисливців та рибалок, єгер
2 2 Сазонова Світлана Олександрівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Бабинецька дільнична лікарня, старша медсестра
3 3 Руденко Віталій Іванович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
4 5 Лукяненко Сергій Миколайович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, тимчасово не працює
5 6 Бевзюк Анатолій Павлович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, Клавдієвське ЛХЗ, спеціаліст держлісгоспу
6 8 Дерегуз Володимир Олексійович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, приватний підприємець
7 9 Терещенко Тетяна Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня, позапартійна, Бабинецька дільнична лікарня, завгосп
8 11 Ліперт Ігор Володимирович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, СПМО "Титан" УДСО, начальник відділу
9 12 Верета Павло Петрович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, тимчасово не працює
10 14 Павленко Руслан Петрович 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійний, приватний підприємець
11 15 Ранцевич Ольга Валентинівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, тимчасово не працює
12 16 Анкудович Ольга Анатоліївна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Бабинецька дільнична лікарня, праля
13 17 Дмитренко Тетяна Іванівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, Бабинецька селищна рада, секретар
14 19 Тетерська Оксана Володимирівна 03.11.2010 Освіта середня спеціальна, позапартійна, приватний підприємець
15 20 Конфорович Юрій Валентинович 03.11.2010 Освіта середня, позапартійний, Державна база охорони лісів, інструктор



 © WWW ІАС "Місцеві Вибори України"